Kolczyki wkręty – feeria barw i oryginalnych kształtów

Kolczyki fantastycznie podkreślają kobiecą urodę, a kolczyki wkręty to uniwersalna propozycja niezależnie od typu urody i okoliczności. Klasyczne kształty i oryginalne wzory dodają uroku.

Kolczyki wkręty – zawsze modny dodatek

 

Moda jest kapryśna i każdego sezonu przebojem stają się inne dodatki. Jednak kolczyki wkręty to ponadczasowy element wpisujący się w różnorodną stylistykę. Designerzy nieustannie zaskakują oryginalnością biżuterii i nawet zmienne trendy nie wpływają na ograniczenie popularności kolczyków przylegających do uszu.

 

kolczyki-wkrety-z-zielonym-kamyczkiem-–-alice-jo

Kolczyki wkręty z zielonym kamyczkiem – Alice Jo

 

Kolczyki wkręty – wariacje na temat wzorów

 

Kolczyki wkręty cieszą się ogromnym powodzeniem z kilku względów. Są praktyczne – nie wplątują się we włosy, a na dodatek pasują do luźnych fryzur, jak i wysoko upiętych koków. Zdobione kamieniami, perełkami i kryształkami tworzą niesamowite kształty oraz emanują kuszącym bogactwem barw. Eksperci ze sklepu Alice Jo dzielą się wiedzą na temat najczęściej wykorzystywanych motywów.

 

 

  • W klasycznym wydaniu – kolczyki wkręty o geometrycznym kształcie ozdobione subtelną koroną kryształków to kwintesencja szyku i elegancji. Tradycyjne formy okręgów, owali i wielokątów to kwintesencja dobrego gustu i dobre rozwiązanie w każdej sytuacji.

 

blekitne-kolczyki-wkrety-–-alice-jo

Błękitne kolczyki wkręty – Alice Jo

 

 

  • Motywy roślinne – naturalna roślinność jest pełna zaskakujących kształtów i kolorów tęczy – od pastelowych aż do intensywnie jaskrawych. Motywy kwiatów, liści i pnączy sprawiają, że kolczyki wkręty eksponują kobiecy wdzięk.

 

 

kolczyki-wkrety-z-motywem-kwiatowym-–-alice-jo

Kolczyki wkręty z motywem kwiatowym – Alice Jo

 

  • Motywy zwierzęce – natura to niewyczerpane źródło inspiracji, a projektanci coraz chętniej odwzorowują nie tylko kształty motyli, ptaków czy sów, ale również nietoperzy i innych ciekawych zwierząt, wprowadzając tym samym powiew świeżości do stylizacji.

kolczyki-wkrety-w-ksztalcie-nietoperzy-–-alice-jo

Kolczyki wkręty w kształcie nietoperzy – Alice Jo

 

  • Nieszablonowe wzory – w efekcie artystycznego podejścia do projektowania biżuterii kolczyki wkręty przybierają nietypowe kształty, które przywodzą na myśl najrozmaitsze skojarzenia.

kolczyki-wkrety-z-zielonym-krysztalkiem-–-alice-jo

Kolczyki wkręty z zielonym kryształkiem – Alice Jo

 

 

O niesamowitej różnorodności kolczyków wkrętów możesz przekonać się odwiedzając sklep internetowy Alice Jo

 

Comments

comments

Dodaj komentarz