Substancje osłonowe – naturalne probiotyki

Jeśli z powodów chorobowych jesteśmy zmuszeni do ciągłego zażywania tabletek powinniśmy zadbać o naszą florę bakteryjną. Najlepiej zrobimy korzystając z naturalnych priobiotyków, które działają ochronnie na nasze narządy wewnętrzne. Ponad to pomagają one w obniżeniu złego cholesterolu, zapobiegają wrzodom żołądka, biegunkom, nietolerancji laktozy czy wspomagają wchłanianie różnych substancji odżywczych.

 

Naturalne probiotyki są produktem wspomagającym nasz organizm, które przywracają mu równowagę. Znajdziemy je wśród produktów mlecznych jak: kefiry, maślanki, jogurty naturalne czy mleko. Jednakże napis, „zawiera żywe kultury bakterii”, nie oznacza, iż jest probiotykiem. Sprawdźcie czy widnieje na opakowaniu informacja o szczepie i gatunku bakterii oraz zakres badania nad nią przeprowadzonych oraz ich pochodzenie. Do najpopularniejszych bakterii należy Lactobacillus acidophilus-DDS-1, Probiotyk FS2-60 czy Bifidobacteria.

 

Dla osób zapracowanych, które mają problemy z tolerancją laktozy zalecane są suplementy diety z probiotykami. Na stronie http://biowitalni.pl znajdziemy takie, które polepszą naszą odporność czy trawienie. Przyjmowanie ich jest niezwykle proste, należy tylko zastosować się do wskazań lekarza. Każde tabletki posiadają dodatkowe składniki co wzbogaca ich skład. Wszelkie składniki użyte do ich produkcji są w 100% wchłonięte i wykorzystane przez nasz organizm.

 

Pamiętajmy, że obecnie mamy dostęp do bardzo wysokiej jakości produktów. Starajmy się chronić przed wszelkimi chorobami i najpierw walczmy z chorobą przy pomocy naturalnych składników, a później gdy leki są niezbędne zażywajmy jednocześnie produkty z substancjami osłonowymi. 

 

Comments

comments

Dodaj komentarz