Odnowa biologiczna

Jesteśmy fanami zdrowego stylu życia i bycia pięknym. Coraz bardziej dbamy o nasz wygląd i odwiedzamy różnego rodzaju salony piękności.

960116_spa1 Nasze dbanie o siebie zaczyna się od wczesnego poranka. Zazwyczaj jest to jogging, spacer z psem lub zwykłe ćwiczenia. Jedząc śniadanie zwracamy uwagę na to, co mamy w lodówce. Jeśli dbamy o wagę staramy się jeść z umiarem i zdrową żywność. Do takiej żywności zaliczają się wszystkie produkty odtłuszczone, zielenina, owoce, warzywa, chude mięsa, pieczywo pełnoziarniste i wiele innych produktów. Po pełnowartościowym śniadaniu udajemy się do pracy albo zaczynamy normalny dzień prac domowych. Prace domowe to także ciężka praca, zwłaszcza, jeśli zaliczymy do obowiązków opiekę nad maleńkimi i już trochę starszymi dziećmi. Praca biurowa jest najgorsza, bo mamy mało ruchu i cierpi na tym nasze ciało.

W napływie coraz to nowych obowiązków, chcąc utrzymać zgrabną sylwetkę i urodę, zawsze znajdziemy czas na własne przyjemności. Wychodzimy do salonów odnowy biologicznej, które proponują nam różnego rodzaju masaże, kosmetyczki, pedicure i wszystkie możliwe przyjemności. Poddajemy się takim przyjemnościom z próżności. Chcemy zachować urodę i piękny wygląd, chcemy być podziwiani i obsypywani komplementami. Taka już nasza natura.

Niektórzy ludzie muszą korzystać z porad kosmetyczek, bo mają problemy z cerą czy skórą. Salony odnowy biologicznej, tak jak inni proponują nam promocje czy rabaty. Można też wykupić sobie karnet i chodzić do woli na ulubione zabiegi.

Comments

comments

Dodaj komentarz