Które perfumy są najtrwalsze? Najbardziej trwałe perfumy. Gdzie ich szukać? Perfum który długo pachnie

Perfumy od zawsze, nie należały do tanich produktów. Wszystko związane jest z ich wysoką jakością oraz intensywną wonią. Zawierają największą ilość olejków zapachowych.

perfum który długo pachnie

W 90-96 procentach alkoholu, rozcieńczony jest olejek 15-40 procentowy. Gwarantuje to długie utrzymywanie się zapachu, po aplikacji perfum. Na obecną chwilę perfumy dostępne są w różnych zapach. Najbardziej popularne nuty to kwiatowe, cytrusowe i drzewne. Sięgają po nie kobiety, ale również mężczyźni.

Które perfumy są najtrwalsze? Czym sugerować się podczas wybierania perfum?

Każdy, oryginalny perfum może zawierać od 15 do 40 procent olejku zapachowego. Najbardziej trwałym i intensywnym zapachem będzie ten, który będzie miał w składzie największa ilość olejku.
Najczęściej perfumy mylone są z wodą perfumowaną, która zawiera mniej olejków zapachowych, przez co jej zapach nie jest tak intensywny i trwały.
Perfum który długo pachnie najlepiej aplikować w małych ilościach. Zbyt dużo perfum spowoduje, że zapach będzie duszący i mdły, co zdecydowanie nie będzie przyjemne ani dla osoby używającej perfum, ani ludzi przebywających w jego otoczeniu.