Przykładowe menu

Przeszukujesz strony internetowe w celu znalezienia odpowiedzi na swoje pytanie. Co można jeść stosując dietę TLC? W ogólnej zasadzie dużo owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych, należy się wystrzegać tłuszczy, szczególnie pochodzenia zwierzęcego.

Dieta TLC jadłospis

Wybierając się na zakupy należy uzbroić się w cierpliwość i zacząć czytać etykiety, tak to głupie, jednak z czasem wejdzie w nawyk i będziemy wiedzieć co wybrać dobrego dla siebie.
Istnieje wiele kombinacji jadłospisu w wybranej diecie, co można jeść? Na śniadanie płatki owsiane ze szklanką odtłuszczonego mleka, banan, brzoskwinia. Wszystko można połączyć z płatkami lub zjeść osobno. Na drugie śniadanie jabłko, pieczywo pełnoziarniste, plaster wędliny drobiowej, sałata, pomidor. Na obiad ryż brązowy, pieczony łosoś, sałatka. Podwieczorek kubek jogurtu naturalnego, owoce suszone i orzechy. Kolacja pieczywo pełnoziarniste jakieś warzywo. Sałata, rzodkiewka, pomidor lub inne. Dieta wcale źle nie wygląda, produkty mleczne warto wybierać odtłuszczone lub z mniejszą zawartością tłuszczy. To przykładowy spis żywności, sporo można zmienić i zapomnieć o monotonnej diecie.