Dieta oczyszczająca jabłkowa – zasady i efekty działania. Dieta jabłkowa 3 dni

Dieta jabłkowa to w ostatnim czasie jedna z najpopularniejszych diet, stosowanych zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Dieta oczyszczająca jabłkowa jest prosta i niezbyt wymagająca w stosowaniu, zapewne dlatego też cieszy się coraz większą popularnością.

dieta jabłkowa 3 dni

Według założeń, dieta jabłkowa 3 dni trwająca polega przede wszystkim na jedzeniu jabłek, w dowolnej ilości. W czasie trwania tej diety nie można spożywać innych posiłków poza tymi owocami. Idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby dieta jabłkowa oczyszczająca opierała się na spożywaniu owoców pochodzących ze sprawdzonych, ekologicznych upraw pozbawionych wykorzystywania szkodliwych nawozów.

dieta oczyszczająca jabłkowa

Jeśli chodzi o napoje, to dieta oczyszczająca jabłkowa pozwala jedynie na picie owocowych bądź ziołowych herbatek (pamiętając o tym, by były niesłodzone) bądź mineralnej wody niegazowanej.

Dieta jabłkowa oczyszczająca

Należy także pamiętać o tym, że zawsze dieta jabłkowa 3 dni trwająca powinna zostać poprzedzona odpowiednim przygotowaniem do niej. Dieta jabłkowa oczyszczająca doskonale sprawdzi się przy oczyszczaniu organizmu z nagromadzonych w nim w nadmiarze toksyn.