Woda kolońska staropolska. Która perfumeria ma największy wybór perfum oraz wody kolońskiej? Perfumeria Crystaline

Wśród zapachów znanych marek, wyróżniamy te, które są niepowtarzalne i te, które wpisały się tak w historię, że nie może ich zabraknąć.
Takim zapachem jest jedna z dwóch rodzai oryginalnej wody kolońskiej.

woda kolońska staropolska

Woda kolońska staropolska charakteryzuje się przyjemnym, lekko cytrusowym zapachem. Główne nuty zapachowe, to w tym przypadku cytryna oraz pomarańcz.
To jedno z niewielu zapachów, które pokochały nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, którzy z chęcią sięgają po ten produkt.
Woda kolońska to od 3 do 5 procent olejku zapachowego, rozcieńczonego w 70 do 80 procentach alkoholu. Jej zapach jest intensywny oraz długo utrzymuje się na ciele po jej aplikacji.
Wody kolońskiej nie powinno się używać zbyt dużo. Wystarczy jeden lub dwa razy zanurzyć palec i wklepać wodę w ciało. Zbyt duża ilość spowoduje duszący i mdły zapach.

Perfumeria Crystaline

Gdzie najlepiej zakupić wodę kolońską?
Perfumeria Crystaline jako jedna z nielicznych perfumerii, ma stosunkowo niskie ceny za perfumy i ich klasyfikacje, które posiada w bardzo bogatej ofercie.
Zaufało jej wielu klientów, którzy w wyrażonej opinii podkreślają profesjonalizm i bogatą wiedzę odnośnie zapachów oraz marki produktów
To najlepsza perfumeria w okolicy.